fbpx

Womenlikeit.pl

Womenlikeit.pl Magazyn dla kobiet

Uroda

BIOTANIQE – pierwsze zmarszczki ??? Nie to nie dla nas !!! Mamy na to sposób !!!

Zmarszczki…. a co to takiego ???

Każda z nas ma obawy przed pojawieniem się pierwszych zmarszczek. Mamy sposób na ten moment kiedy zaczynają się pojawiać. Dla nas już pierwsze objawy starzenia się skóry nie są takie straszne. Bardzo chętnie podzielimy się z wami naszym sposobem na odmłodzenie skóry.

Pierwszy etap to oczywiście  krem na dzień. Pamiętajmy żeby po przebudzeniu i oczyszczeniu twarzy zadbać o skórę jeszcze przed nałożeniem podkładu aby nasza skóra otrzymała przed warstwą  makijażu witaminy, które intensywnie rozświetlą naszą twarz i nadadzą jej energii na cały dzień , a dodatkowo dzięki temu nasz make-up utrzyma się na twarzy dłużej bez niechcianego efektu maski. Odpowiednim kremem z którym warto zacząć dzień jest BIOTANIQE Age Control – Energetyzujący Krem Na Pierwsze Zmarszczki. Zawiera w swoim składzie min. witaminę C (liposomy bioC8) i  kwasy AHA. Krem ma zastosowanie na dzień i na noc jednak my w naszej terapii przeciwzmarszczkowej proponujemy stosować go na dzień. Krem ma przyjemny mało intensywny zapach oraz delikatną konsystencję. Szybko się wchłania co jak dla nas jest dużym plusem z rana, ponieważ szybko możemy przejść do makijażu. 
Biotaniqe VITC Kontrola Wieku to linia oparta na działaniu odmładzającym, naprawczym i rozświetlającym.  

Drugim etapem jest krem na noc, pamiętajmy że w nocy nasza skóra jest najbardziej podatna na odbudowę i przyswajanie substancji czynnych. Dlatego sam krem nie wystarczy. Polecamy BIOTANIQE Snail Repair Therapy – Intensywnie Regenerujący Krem/Maska na Noc. Przełomowa formuła z mocą skoncentrowanej maski naprawczej działa przez całą noc. Zawarty w kremie Kolagen Morski przywraca trójwymiarową strukturę skóry, cofając pojawiające się oznaki starzenia.

Głównym składnikiem kremu jest filtrowany śluz ślimaka (kryptozyna), pochodzący od dwóch gatunków: Helix Aspersa Müller oraz Helix Pomatia, to podwójna moc naturalnych substancji aktywnych, doskonale przyswajanych przez skórę: kolagenu i elastyny, enzymów, mukoprotein, alantoiny, kwasu glikolowego oraz witaminy A,C i E. Ma intensywny przyjemny zapach i nieco gęstszą konsystencje niż poprzedni krem ale jest to jego dużym plusem ponieważ stosujemy go na noc jako maskę.  
Biotaniqe Terapia Śluzem Ślimaka to innowacyjna linia, w której potężną moc regenerującą osiągnięto dzięki skoncentrowanej esencji Filtrowanego Śluzu Ślimaka.
Kochane do dzieła, a już nigdy zmarszczki nie będą nam straszne !

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *