fbpx

Womenlikeit.pl

Womenlikeit.pl Magazyn dla kobiet

Zdrowie

Pharma Nord – Mój pomocnik w odchudzaniu

Witajcie Kochane Dzisiejszy post będzie poświęcony nie tylko naszemu zdrowiu , ale również odchudzaniu.
Miałam okazję przetestować naturalny element naszej diety , który zawiera sprężony kwas linolowy CLA, oraz wyciąg z zielonej herbaty . Wspomagam się nim , gdyż mam chęci zrzucenia kilku zbędnych kilogramów.

Czym jest C.L.A ?

CLA (sprzężony kwas linolowy) jest naturalnie występującym, wielonienasyconym kwasem tłuszczowym występującym w mięsie przeżuwaczy (krowy, owce, itd.) oraz w nabiale pochodzącym od tych zwierząt. CLA jest naturalnym składnikiem naszej diety, powstaje w w żwaczu (komora żołądka) w trakcie wypasu bydła. Zawartość kwasu linolowego z trawy przekształca się w CLA. Najlepszym źródłem CLA są produkty mięsne i mleczne, takie jak mleko, ser i jogurt. CLA posiada certyfikat GRAS (ogólnie uznany za bezpieczny dodatek do żywności).

Suplement diety Bio -C.L.A. od  firmy Pharma Nord z pewnością pomógł mi w walce z kilogramami.
W opakowaniu znalazłam 90 małych tabletek , w czarnym kolorze . Do mojej diety dołączyłam trzy miesięczną kurację , gdzie producent zaleca , spożywanie od 2 do 4 kapsułek dziennie podczas posiłku .W celu osiągnięcia lepszego efektu , zaleca się spożywanie do 6 kapsułek dziennie .
Bio CLA z zieloną herbatą to unikalna kombinacja CLA  , oraz zielonej herbaty pomagającej utrzymać odpowiednią równowagę pomiędzy tkanką mięśniową , a tkanką tłuszczową .
Podczas przyjmowania tabletek zauważyłam redukcję apetytu , wywołało to u mnie poczucie sytości.
Dzięki zielonej herbacie zawartej w składzie redukowałam tkankę tłuszczową bez wysiłku fizycznego, traciłam nawet 100 kalorii bez ćwiczeń.

Badania udowodniły, że regularne spożywanie CLA  pomaga redukować tkankę tłuszczową nawet o 9 % , co zwiększa smukłą sylwetkę .
Dodatkowo ,Bio CLA chroni nas przed efektem jo-jo.

Cena opakowania 90 kapsułek , waha się w granicach 70-90 zł . Produkt jest łatwo dostępny na stronie producenta, oraz  dobrych aptekach.
https://www.pharmanord.pl/

Pamiętaj !

Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.

Zdrowy styl życia oraz zróżnicowana i zbilansowana dieta są ważne dla utrzymania dobrego stanu zdrowia.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *