fbpx

Womenlikeit.pl

Womenlikeit.pl Magazyn dla kobiet

Fashion

Giambattista Valli dla H&M

H&M lubi nas zaskakiwać, i dodawać smaczku kolekcjami stworzonymi ze sławnymi projektantami mody. Co roku listopad to wielki znak zapytania. Z niecierpliwością wyczekiwany przez koneserki mody, ale i nie tylko.

Od wielu już lat słynna sieciówka H&M współpracuje z wybitnymi i znanymi projektantami mody tworząc unikalne kolekcje. Po raz pierwszy w roku 2004 trend ten rozpoczął sam Karl Lagerfeld. Bardzo znany, przez jednych uwielbiany, przez innych z kolei znienawidzony artysta modowy. Nie tylko kreował on swoją markę, ale był również dyrektorem artystycznym w domu mody Chanel. W 2018 roku szwedzki gigant H&M stworzył wybitną, szaloną kolekcję Moschino tv, przy współpracy z Jeremy Scott’em.

Co przyniesie nam rok 2019 ?

Już 7 listopada do sprzedaży trafi kolekcja której hasło przewodnie to „Fall in love with romance all over again” . Włoski projektant wprowadzi w świat zwykłej, lub mniej zwykłej sieciówki naprawdę wyjątkowy klimat. Zobaczymy nie tylko nietuzinkowe suknie, prosto z sali balowej, ale również męskie sportowe bluzy, które też mają w sobie nutkę elegancji.

Giambattista Valli H&M w których sklepach?

Zakupy z linii projektanta dla szwedzkiego giganta będzie można zrobić w dwóch lokalizacjach: Galerii Krakowskiej i salonie H&M przy ul. Marszałkowskiej w Warszawie (a także online).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *